Ми маємо бути забезпеченими засобами захисту й надалі – Президент

Детальний перехід до адаптивного карантину обговорили на традиційній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. У нараді взяли участь представники Кабінету Міністрів і правоохоронних органів.

11:39 25.05.2020

Пробне ЗНО відбудеться 15 та 17 червня, вхід на тестування – в захисних масках

Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших предметів – 17 червня 2020 року. Про це йдеться у відповідному наказі Українського центру оцінювання якості освіти, оприлюдненому 22 травня 2020 року.

11:36 25.05.2020

Щодо пом'якшення карантинних заходів у районі. Із засідання комісії

Згідно інформації, розміщеної 20 травня 2020 року на офіційному сайті Кабінету Міністрів України https://www.kmu.gov.ua,  карантинні заходи, запроваджені в Україні через коронавірусну хворобу COVID-19, будуть продовжені до 22 червня. При цьому діятиме адаптивний карантин, тобто обмежувальні заходи будуть поступово пом’якшуватися у залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні. Всього буде 5 етапів пом’якшення карантину.

21:11 22.05.2020