Президент поставив завдання навести лад з медичним забезпеченням ветеранів АТО/ООС

Президент України Володимир Зеленський дав завдання міністру охорони здоров’я України Максиму Степанову навести лад з лікуванням ветеранів АТО/ООС. Про це Глава держави заявив під час традиційної селекторної наради, яка відбулася під його головуванням.

12:20 13.07.2020

В Україні стартував проект психосоціальної підтримки людей «Психічне здоров’я для України»

В Україні стартував проект психосоціальної підтримки людей «Психічне здоров‘я для України», основна мета якого — покращити якість і доступність такої допомоги. Одним із перших кроків проекту став запуск сайту зі списком гарячих ліній допомоги, а також безкоштовним освітнім онлайн-порталом з навчальними курсами та вебінарами про психічне здоров’я: www.mh4u.in.ua .

12:11 13.07.2020

Оновлення Тальнівщини у рамках програми #Великебудівництво. Робочий візит обласного керівництва

Десятого липня Тальнівщину з робочим візитом відвідали перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Дмитро Ляшов та директор Департаменту будівництва облдержадміністрації Роман Бохін.

11:17 13.07.2020

Щодо недопущення виникнення пожеж та для запобігання загибелі й травмування людей на водних об'єктах

Десятого липня голова Тальнівської райдержадміністрації Олександр Цимбал провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

14:30 10.07.2020