Дата: 06.11.2019 08:07

73228127_406889590248323_2637973483048402944_nВідстоюю позиції конструктиву, – Роман Боднар про налагодження співпраці з обласною радою

Сьогодні очільник області Роман Боднар взяв участь у засіданні сесії обласної ради. Цього дня, нагадаємо, депутати обрали заступником голови Андрія Сегеду.

У ході засідання Роман Боднар наголосив на важливості подальшої плідної співпраці обласної державної адміністрації з обласною радою.

_DSC0679– Я відстоюю позиції конструктиву у співпраці з обласною радою. Переконаний, що від тієї комунікації, яку ми налагодимо на місцях, виграють люди, регіон і держава в цілому, – наголосив очільник області Роман Боднар.

У цілому ж голова облдержадміністрації, звернувшись до присутніх у залі, запевнив, що від початку й до завершення перебування на посаді, відстоюватиме законні інтереси держави, суспільства й жителів області.

– Не дам жодного приводу для сумнівів у моїй доброчесності й рішучості при виконанні своїх повноважень, – констатував голова ОДА.