A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська Районна Державна Адміністрація

Тальнівська районна філія обласного Центру зайнятості

Т. в.о. директора: Слободян Наталія Борисівна

Поштова адреса: 20401, Черкаська обл., м. Тальне., вул. Майданецька, 13/1

E-mail: 2362@ckocz.gov.ua

Телефон/факс: (0-231) 3-04-80, тел. 3-04-82

Графік роботи:

понеділок-четвер з 8-00 до 17-00;

п’ятниця з 8-00 до 16-00,

обідня перерва з 12-00 до 14-00 (за графіком роботи кожного фахівця).

Вихідні дні – субота, неділя та визначені виробничим календарем святкові дні.

 

//-//-//-//-//-//-//-//-//-//-//-//-//-//-//-//-//-//-//

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

Допомогли працевлаштуватися учаснику АТО

Наприкінці жовтня 2018 року до Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості звернувся колишній військовослужбовець, АТОвець – Роман Бомко. Не зважаючи на пережите, Роман не втратив любові до життя та мав велике бажання бути потрібним суспільству. Саме тому, повернувшись до мирного життя чоловік одразу почав шукати роботу, однак самостійно знайти роботу йому не вдалося.

«Колись за сприяння служби зайнятості я вже був працевлаштований, тому знову звернувся до служби зайнятості, аби знайти роботу», – розповідає Роман.

Допомогти чоловікові визначити наявні перспективи працевлаштування та конкурентні переваги на ринку праці взявся кар’єрний радник. Під час спілкування з фахівцем з’ясувалось, що чоловік має досвід роботи водієм автотранспортних засобів, і мав бажання працювати за цією ж професією. На той час сільськогосподарське підприємство ТОВ «Надія» здійснювало пошук водіїв автотранспортних засобів. Спеціальних вимог до кандидата роботодавець не ставив, але шукав людину порядну, відповідальну та працьовиту. Усім вимогам роботодавця Сергій відповідав, тому одразу отримав постійне місце роботи.

Надання інформаційної та психологічної допомоги, сприяння у працевлаштуванні – ось головні напрямки роботи служби зайнятості із даною категорією населення. Фахівці Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості особливо уважно та ретельно підходять до потреб кожного колишнього воїна, який звернувся у служби зайнятості, зокрема, надають інформаційно-консультаційні послуги, ознайомлюють з переліком актуальних вакансій, перспективами працевлаштування на місцевих підприємствах, розглядають можливості тимчасової зайнятості та професійної підготовки, залучають до участі у тренінгах та семінарах, тощо.

Сьогодні, у господарстві працівником задоволені, адже Роман Анатолійович – хороша та працьовита людина, яка вміє і Батьківщину захищати і добре працювати.

«Я щасливий, що на сьогодні маю змогу займатися заняттям до якого маю хист та яке люблю», - говорить чоловік.

//-//-//-//-//

Програма USAID надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам

//-//-//-//-//

Навчання за підтримки служби зайнятості - запорука успішного працевлаштування!

(завантажити)

//-//-//-//-//

Людина – не товар!

Фото без описуТоргівля людьми стала поширеним явищем, вона є злочином, що грубо порушує права людей. Саме з метою попередження торгівлі людьми та боротьби з нею, в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 30 липня 2019 року, у Тальнівській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості організований інформаційний семінар для 13 безробітних на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції та загрози торгівлі людьми». Читати далі

//-//-//-//-//

Фахівці служби зайнятості консультують жителів ОТГ

 

Фото без описуЗ метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів об’єднаних територіальних громад, заступник директора Тальнівської районної філії Черкського ОЦЗ Наталія Слободян та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Чубань відвідали Тальнівську міську раду.

В ході зустрічі зі спеціалістом з обліку та контролю за документообігом міської ради загального відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Наталією Накопюк розглянуті питання щодо проведення  інформаційно-роз’яснювальної роботи  серед населення та роботодавців, можливості створення нових робочих місць, зайнятості сільського населення, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, професійного навчання громадян, у тому числі за сприяння служби зайнятості, розвитку підприємницької ініціативи серед членів ОТГ та надання соціальних послуг населенню безпосередньо на території громад. На перспективу обговорені питання щодо співпраці у сфері надання адміністративних послуг в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді.

Фото без описуЗаступник директора Тальнівської філії Наталія Слободян наголосила, що служба зайнятості є сервісною установою, виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям і завжди відкрита до співпраці. На сьогодні служба зайнятості пропонує широкий спектр послуг щодо підбору персоналу, запроваджуються нові механізми самопрезентації як роботодавців, так і шукачів роботи, в режимі он-лайн.

Під час виїзних заходів на територіях об’єднаних громад фахівці Тальнівської філії інформують про актуальні вакансії, використання новітніх он-лайн технологій та електронних сервісів служби зайнятості, а також роз`яснюють механізми віддаленого користування послугами служби зайнятості, надають профорієнтаційні консультації із застосуванням психодіагностичних методик.

У приміщенні Тальнівської міської ради розміщено куточок шукача роботи та узгоджено графік особистого прийому фахівців філії в об’єднаній територіальній громаді, де надаватимуть інформаційно-консультаційні послуги з питань працевлаштування  та соціального захисту на випадок безробіття.

//-//-//-//-//

Придумати ідею просто, а як її реалізувати…?

 

Фото без описуЗ метою сприяння організації самозайнятості безробітних громадян, Тальнівською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості проведено засідання клубу «Територія успіху» на тему: «Гранти, як додаткове джерело фінансування бізнесу». У якому взяли участь 9 осіб із числа зареєстрованих безробітних, які цікавились питаннями відкриття власної справи.

Мета заходу: проінформувати безробітних про стан ринку праці та перспективні напрями підприємництва в регіоні, ознайомити з сучасними джерелами залучення коштів на створення та розвиток власної справи, зокрема через участь у грантових проектах.

Для успішного функціонування на ринку підприємству необхідна дієва система управління його активами. У цьому контексті суттєвим для підприємця буде ефективний вибір джерел фінансування, які є невідємною складовою діяльності підприємства.

У ході заходу фахівець служби зайнятості, Олена Липкань ознайомила учасників з навчальними та інформаційними додатками, серед яких онлайн-платформа «Прометеус» і мобільний додаток «Центр розвитку підприємництва». Олена Липкань зосередила увагу учасників клубу на Інтернет-ресурсах, що містять інформацію про грантові конкурси та інформувала про узагальнені особливості підготовки грантових проектів. Були продемонстровані відеосюжети з прикладами успішної участі у грантових проектах підприємців області, які ризикнули та отримали грантові кошти на розвиток бізнесу.

Засідання клубу пройшло досить активно та жваво, учасники виявили значну зацікавленість до його тематики, задавали чимало запитань, на які отримали компетентні відповіді.

//-//-//-//-//

Розпочато сезон переробки овочів на ТОВ «Мошурівський консервний завод»

 

Фото без описуТальнівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості інформує, що з 12 липня 2019 року розпочав своє сезонне виробництво з переробки овочів ТОВ «Мошурівський консервний завод», працює на ньому близько 100 осіб. В липні за сприянням Тальнівської районної філії працевлаштовано 45 безробітних осіб на різні професії: майстер зміни, завідувач виробництва, технолог виробництва, оператори лінії у виробництві харчової продукції (перероблення фруктів, овочів...), станом на 15.07.2019 року необхідно ще доукомплектувати 10 осіб.

Завод застосовує тару «Твіст – офф» це сама екологічно чиста тара. Для виробництва консервів використовують натуральні та екологічно чисті інгредієнти, без додавання штучних консервантів, що дозволяє зберегти консервам натуральний смак, аромат, вітаміни та мікроелементи, якими природа наділила овочі.

ТОВ «Мошурівський консервний завод» випускає свою продукцію під торговою маркою «По-українськи смачно» – це продукція високої якості.

Також підприємство випускає молочну продукцію в асортименті: йогурти, сметана, кефір.

Консерви готові до вживання і призначені для реалізації в торгівельній мережі та закладах ресторанного господарювання.

//-//-//-//-//

У Тальнівській районній філії Черкаського ОЦЗ заступник директора консультувала людей, працюючи реєстратором

 

Фото без описуВпродовж року у Державній службі зайнятості відбуваються зміни. Наразі запроваджують Інститут кар’єрного радника, ряд нових сервісів щодо надання послуг населенню та роботодавцям.

Реєстратор служби зайнятості першим зустрічає відвідувача, вивчає його цілі й очікування, налаштовує й мотивує на працю, інформує про послуги, які надає служба зайнятості, проводить первинне профілювання, тобто з’ясовує стаж, освіту, сімейний стан тощо, ознайомлює з актуальними вакансіями. У разі потреби – домовляється про зустріч шукача роботи з роботодавцем.

Заступник директора Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Слободян Наталія спробувала себе у ролі реєстратора. Вона ознайомила шукачів роботи з базою актуальних вакансій, внесла дані особи до системи ЄІАС, провела первинний прийом, первинне профілювання, а у зв’язку з відсутністю підходящої роботи спрямував шукача роботи до кар’єрного радника.

Кар’єрні радники, насамперед, покликані надавити послуги та нести відповідальність за сприяння у працевлаштуванні, виходячи з інтересів клієнта.

Н. Слободян вважає, що функції реєстраторів мають виконувати професіонали з добре розвиненими комунікативними здібностями та які систематично підвищують рівень власної професійної компетенції, а для цього в Тальнівській районній філії Черкаського ОЦЗ постійно проводяться навчання фахівців, спрямоване на підвищення рівня їх професіоналізму.

 

//-//-//-//-//

Профорієнтаційна робота в літніх таборах

 

     Фото без описуЗ початком літніх канікул профорієнтаційна робота у службі зайнятості набуває нових форм. Щоб відпочинок дітей став змістовним і корисним потрібно правильно його організувати. До роботи вихователів пришкільних таборів долучаються й фахівці служби зайнятості, які заздалегідь планують свою профорієнтаційну роботу.

Так, 11 червня фахівець Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Вікторія Школьна  провела інтерактивний захід для молоді  в пришкільному таборі відпочинку Тальнівської ЗОШ №3.

         Метою зустрічі було розширення проінформованості дітей про світ професій; надання профорієнтаційної допомоги у свідомому професійному самовизначенні через пізнавально-розважальні форми профорієнтаційної роботи; сприяння розвитку у молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основи професійного самовизначення; популяризації професій, які є актуальними на ринку праці регіону серед учнівської молоді; формування в школярів свідомого ставлення до вибору професії.

Дітям у жвавій та веселій атмосфері допомогли зорієнтуватися у величезному світі професій, задуматися над власним професійним вибором. І все це вони робили, граючись, відгадуючи загадки, беручи участь у різноманітних конкурсах, зокрема конкурсі малюнку на папері «Моя майбутня професія». Всього заходом охоплено 45 дітей.

 

//-//-//-//-//

Фото без описуІсторія працевлаштування безробітного  жителя Тальнівщини – колишнього учасника АТО 

 

Після повернення з території антитерористичної операції бійці намагаються швидше адаптуватися до мирного життя. Найкращим способом адаптації для демобілізованих є робота. Тим, кому не вдалося вирішити його самотужки, допомагає служба зайнятості. Розв’язання проблем зайнятості безробітних, в тому числі учасників АТО, залежить не лише від активної політики держави та служби зайнятості, а й від самої людини: її мобільності, активності, прагнення до навчання, роботи та гідного життя. Фахівці служби зайнятості здійснюють комплексний та індивідуальний підхід в питанні надання безробітним якісних соціальних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням. Фахівці Тальнівської районної філії Черкаського ОЦЗ активно взаємодіють з місцевими роботодавцями та іншими партнерами у напрямку працевлаштування військовослужбовців, які повертаються із зони АТО.

Яскравим прикладом слугує проведена робота з безробітним із числа учасників АТО Новіковим Олександром, який скористався послугами Тальнівської районної філії Черкаського ОЦЗ для вирішення питання свого працевлаштування. Після повернення із зони бойових дій Олександр зареєструвався у центрі зайнятості, маючи 12 років страхового стажу та професію «Агронома», але бажання працювати за даною професією не було, як і не було для нього підходящої роботи. Фахівці надали інформацію щодо послуг служби зайнятості, ознайомили з наявними вакансіями, запропонували взяти участь у тренінгах щодо успішної адаптації в умовах мирного життя та долучитись до профінформаційного групового заходу «Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО». За результатами співбесіди та психодіагностичного обстеження Олександр продемонстрував високу мотивацію та чудові здібності для проходження професійної адаптації та отримання нової професії «Електрогазозварник».

І коли з’явилася вакансія Електрогозозварника в ТОВ «Тальнівський щебзавод» Олександру було запропоновано пройти професійне навчання, за відповідною професією в Уманському професійному ліцеї, за направленням служби зайнятості під замовлення роботодавця.

Така форма професійного навчання дозволила безробітному, отримати нову затребувану професію на місцевому ринку праці, а набуті знання і вміння дали можливість закріпитися на робочому місці. Після успішного проходження професійного навчання Олександр був працевлаштований до зазначеного роботодавця на посаду «Електрогазозварника».

Тож, фахівці центру зайнятості бажають пану Олександру міцного здоров’я та професійних успіхів на новому місці роботи.

//-//-//-//-//

Результати анкетування роботодавців

щодо потреби  у працівниках у 2019 році

 

З  липня 2018 року на сайті державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) запроваджено опитування роботодавців щодо потреби в працівниках у розрізі професій шляхом анкетування в «персональних кабінетах роботодавців».

В опитуванні щодо потреби в кадрах на 2019 рік взяли участь 13тис. роботодавців, які повідомили про потребу у працівниках –
46 тис. осіб.

За видами економічної діяльності, найбільшою потреба у працівниках буде на підприємствах промисловості (32%), сільського господарства (30%), у сфері торгівлі (9%).

Найбільший попит роботодавців буде спостерігатися на кваліфікованих робітників:водіїв, трактористів, слюсарів, операторів котельні, швачок, електрогазозварників, токарів, електромонтерів, дорожніх робітників, малярів,  робітників з догляду за тваринами, машиністів конвеєра,  машиністів екскаватора, машиністів крана.

Також будуть затребувані працівники сфери торгівлі,  послуг та соціальної роботи:продавці, кухарі, охоронники, молодші медичні сестри, офіціанти,покоївки, соціальні робітники.

Серед фахівців очікується потреба у вчителях, фармацевтах, провізорах, бухгалтерах, менеджерах зі збуту, спеціалістах державної служби.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані будуть підсобні робітники, вантажники, укладальники-пакувальники, прибиральники.

Запрошуємо роботодавців району долучитися до реєстрації електронного кабінету вашого підприємства. За додатковою інформацією звертайтеся до Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості: вул. Майданецька, буд.13/1, конт. телефон (04731) 3-04-80, електронна адреса: 2362@ckocz.gov.ua

 

 

//-//-//-//-//

Сільськогосподарська кооперація: можливості та перспективи

 

Фото без описуСьогодні, Тальнівською районною філією Черкаського ОЦЗ було організовано та проведено засідання клубу для зареєстрованих безробітних «Територія успіху» на тему: Сільськогосподарська кооперація: можливості та перспективи, за участю представників Управління агропромислового розвитку Тальнівської РДА.

Мета заходу: ознайомлення з особливостями створення та функціонування сільськогосподарських кооперативів, можливостями сільськогосподарської кооперації, як способу ефективної самозайнятості на селі, роллю сільськогосподарських кооперативів в світі та основними принципами їх створення та функціонування в Україні.

Спеціаліст з профорієнтації Тальнівської районної філії Черкаського ОЦЗ Олена Липкань ознайомила учасників заходу з видами сільськогосподарських кооперативів, законодавчою базою, основними правами та обов’язками членів кооперативу, станом сільськогосподарської кооперації в Україні та Черкаській області. У ході проведення заходу також обговорювались інші ключові організаційні питання при створенні кооперативу. Учасників ознайомлено з особливостями діяльності сільськогосподарських кооперативів Європи та успішними прикладами кооперації в Україні.

Пересунько Леся, начальник відділу координації землеустрою управління АПР Тальнівської РДА, розповіла про державні програми підтримки кооперативів, гранти, як спосіб залучення додаткового капіталу.

Семінар пройшов досить жваво та пізнавально, безробітні задавали багато запитань, які їх цікавили та отримали кваліфіковані та вичерпні відповіді на них.

 

//-//-//-//-//

Людина- для професії чи професія- для людини

 

         Фото без описуУ світі тисячі професій! Як зорієнтуватися у такій їх кількості? Як обрати серед них ту, з якої розпочнеться твій трудовий шлях, а можливо і залишиться на все життя? Це хвилює кожного із вас… Вибір професії – складний відповідальний крок у житті кожної людини. Він має бути свідомим і самостійним. Зробити правильний вибір – значить знайти своє місце у житті.

         Провідним фахівцем Тальнівської районної філії Школьною Вікторією  у Дитячій бібліотеці  15 травня проведено виїзне засідання клубу «Вибір» для шкільної молоді.  Тема зустрічі «Людина – для професії чи професія - для людини» націлила  учнів 8 класу Тальнівського НВК загальноосвітньої школи №1-гімназія – 16 осіб, як же правильно вибрати ту єдину, свою професію, яка б відповідала інтересам, темпераменту характеру, для яких питання вибору професії дуже актуальне. І найголовніше слід пам’ятати, що остаточний вибір лише за випускником, бо обираючи професію, він обирає власну долю. З школярами також опрацьовано помилки які допускаються при виборі майбутнього фаху, проведено бланкове тестування та рекомендовано пройти комплексне тестування на  профорієнтаційній платформі  «Моя професія».

         На завершення заходу наголошено, що немає професій з великим майбутнім, але є професіонали з великим майбутнім. І не важливо, що вибрана професія поки не дуже популярна. Головне, що саме в ній ви можете себе повністю реалізувати.

//-//-//-//-//

Електронний кабінет роботодавця

Державна служба зайнятості України, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку та впровадження електронних сервісів,  запровадила  сучасний сервіс «Електронний кабінет роботодавця».

             «Електронний кабінет роботодавця» - інформаційно-комунікаційний сервіс, зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу роботодавця для відвідування центру зайнятості.

Для реєстрації в електронному кабінеті необхідно:

на головній сторінці сайту служби зайнятості www.dcz.gov.ua натиснути жовту кнопку «Персональний кабінет» та зареєструватись (наявна інструкція);

після реєстрації, для авторизації на сайті, Вам необхідно надати особистому консультанту центру зайнятості e-mail, логін та пароль, вказані під час реєстрації;

після авторизації Ви отримаєте можливість подати звіт за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» в онлайн-режимі, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме тапереглянути:

- актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості;

- звіти за формою 4-ПН, 1-ПА, які подавались до служби зайнятості;

- стан укомплектування заявлених вакансій;

- кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу;

- договори про організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання.

За більш детальнішою інформацією можна звернутися до Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості: вул. майданецька, буд.13/1, конт. телефон (04731) 3-04 -80, електронна адреса: 2362@ckocz.gov.ua

 

//-//-//-//-//

Виконавча служба наш соціальний партнер

17 травня 2019 року, заступник директора Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Наталія Слободян та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Чубань, виконуючою обов’язки начальника Тальнівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Наталією Мілевською та головним державним виконавцем Андрієм Алілуйком провели робочу зустріч, на яку були  запрошені безробітні особи, які перебувають на обліку в службі зайнятості та мають фінансові зобов’язання.

Питання, винесене на обговорення - сприяти працевлаштуванню та надавати соціальну підтримку тимчасово не працюючим громадянам, в особі боржників за виконавчим провадженням про стягнення аліментів, з метою забезпечення належного виконання рішень судів про стягнення аліментів.

Станом на 01.01.2019 року в службі зайнятості перебували на обліку 15 безробітних, стосовно яких діяло відкрите ДВС виконавче впровадження по стягненню аліментів.

З них станом на 01.05.2019 року 7 осіб працевлаштовані на робочі місця.

На зустрічі заступник директора Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Наталія Слободян, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тальнівської районної філії Тетяна Чубань зазначили, що вирішення питань, пов’язаних з регулюванням зайнятості населення, працевлаштуванням, соціальною підтримкою тимчасово непрацюючих громадян є одним із завдань Державної служби зайнятості. В.о.начальника Тальнівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області  Наталія Мілевська звернула увагу безробітних на законодавчі аспекти щодо виконання фінансових зобов’язань та відповідальність за їх не виконання.

У ході зустрічі здійснено обмін думками та намічено заходи щодо налагодження тісної взаємодії районного відділу державної виконавчої служби з районною філією щодо сприяння у працевлаштуванні боржників за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів.

//-//-//-//-//

 

Щодо сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання

З метою узгодження організації та проведення спільних заходів, спрямованих на сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання, у тому числі заборгованість зі сплати аліментів, та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби, в рамках Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України, підписаного 21.01.2019 року, 12.04.2019 року проведена нарада представників  Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості  та Тальнівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

В нараді взяли участь заступника директора – начальника відділу надання соціальних послуг районної філії Наталія Слободян, начальник відділу взаємодії з роботодавцями районної філії Тетяна Чубань та в.о. начальника відділу ДВС Наталія Мілевська.

Для координації спільних дій в досягненні мети Меморандуму в ході зустрічі обговорені шляхи взаємодії у різних напрямках співпраці, зокрема надання службою зайнятості повного комплексу соціальних послуг, в тому числі інформаційних та консультаційних, пов’язаних з працевлаштуванням, послуг щодо пошуку підходящої роботи, професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру, обміну інформацією про попит на роботу (вакансії).

 

//-//-//-//-//

Фото без описуУ співпраці -  є результат!

Запорукою позитивного вирішення питань зайнятості в районі є тісна співпраця служби зайнятості з роботодавцями.

Працюючи у напрямку задоволення потреб роботодавців у кадрах Тальнівська района філія Черкаського обласного центру зайнятості постійно пропонує різні форми: читати далі Про компенсацію для роботодавця Тальнівщини

 

 

 

 

 

 

 

//-//-//-//-//

Платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

 

Шановні старшокласники та шукачі роботи!     

Службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити прямо у браузері Вашого комп'ютера - платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у:

- виборі (зміні) професії;

- виборі майбутнього напряму професійного навчання;

-оцінці власних здібностей;

-саморозвитку.
           Програма тестування основана на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації: 
-професійна мотивація визначає глибинні професійні інтереси й цінності
-структура інтелекту – рівень розвитку інтелекту (ІQ), специфіку структури здібностей,
-психологічні схильності – схильність до певних видів професійної діяльності.
           Проходження усіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування.

Треба пам’ятати, що зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити роки марних зусиль у «пошуку професії по душі» у майбутньому!

За результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.
          Всім бажаючим, що потребують вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі.

Для цього достатньо зв’язатись з профконсультантом центру зайнятості, заявити про своє бажання та отримати код доступу. 
Проаналізувати отримані результати можна самостійно, з батьками чи друзями, але краще зрозуміти результати тесту допоможуть фахівці центру зайнятості.

Записатись на тестування або отримати додаткову інформацію можна у фахівця з профорієнтації Тальнівської районної філії ЧОЦЗ за адресою: м.Тальне, вул.. Майданецька,  13/1 або за тел.. 3-04-79

       

//-//-//-//-//-//

 

Фото без опису

Фото без опису

 

Впровадження інституту «кар’єрного радника»

//-//-//-//-//-//

Інформація про проведені масові заходи  Тальнівською районною філією Черкаського ОЦЗ

//-//-//-//-//-//

Реалізація пріоритетних завдань

Фото без опису

Протягом 2018 року діяльність Тальнівської районної філії була спрямована на реалізацію пріоритетних завдань, визначених Державною службою зайнятості (Центральним Апаратом) щодо надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості.

У 2018 році послугами районної філії скористалися понад 1856 безробітних Тальнівського району, що на 4,8% менше порівняно з минулим роком.

Протягом 2018 року, за сприяння Тальнівської районної філії роботу отримали більше 1500  пошукачів роботи. У порівнянні з минулим роком, показник зріс та становив 113,5%.

За рік за направленням служби зайнятості працевлаштовані 764 особи з числа безробітних району.

 

Фото без описуМожливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:

  1. опалубник - будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), обов'язковим є вміння читати плани будівництва;
  2. арматурник - робота з металом, обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
  3. лицювальник – плиточник (покриття стін та підлоги керамічною плиткою);
  4. штукатур (штукатурні роботи).

 За більш детальнішою інформацією звертатися до Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за адресою: м.Тальне вул.. Майданецька 13/1 або за телефоном 3-04-79

 

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ РАЙОНУ!

Тальнівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості інформує, що з 08.01.2019 року набрав чинності наказ Мінсоцполітики від 23.11.2018 року № 1763 «Про затвердження Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню»

Відповідно до якого роботодавці подають звіт «НФОРМАЦІЯ
про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2018 рік» до служби зайнятості за зміненою формою.

 

За додатковою інформацією звертатись до Тальнівської районної філії за адресою: м. Тальне, вул. Майданецька, 13/1або за тел. 3-04-80.

ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ!

 

Фото без опису//-//-//-//-//-//

Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:

  1. опалубник - будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), обов'язковим є вміння читати плани будівництва;
  2. арматурник - робота з металом, обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
  3. лицювальник – плиточник (покриття стін та підлоги керамічною плиткою);
  4. штукатур (штукатурні роботи).

 За більш детальнішою інформацією звертатися до Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за адресою: м.Тальне вул.. Майданецька 13/1 або за телефоном 3-04-79

Тальнівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості інформує,

що некомерційною організацією (Громадська організація «Велика ідея») введено в експлуатацію інформаційну телефонну лінію (call-центр) для надання інформаційно – консультаційних послуг про умови участі у Програмі відповідно до Угоди (між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль) за номерами

(099) 2025588, (093) 2025588, (097) 2025588

Додатково з інформацією щодо умов працевлаштування українських працівників в будівельну галузь в Ізраїлі зацікавлені особи можуть ознайомитися на сайті некомерційної організації www.israeljobofficial.org.ua

//-//-//-//-//

 

Фото без описуДо уваги роботодавців району!

 

Щороку не пізніше 1 лютого після звітного року роботодавцями до  органу Державної служби зайнятості незалежно від місцезнаходження подається  звіт «Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 20__ рік» за формою, наведеною у додатку до Порядку щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню № 271.

У частині першій ст. 14 Закону про зайнятість громадян підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб установлюється квота у розмірі 5 % середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік. Пунктом 23 Закону № 2148 частину другу ст. 14 Закону про зайнятість доповнено нормою, відповідно до якої для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону про пенсійне страхування залишилося 10 і менше років, підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб встановлюється квота у розмірі не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників, яка набирає чинності з 01.01.2018 р.

Отже, починаючи з 01.01.2018 р. підприємства, установи та організації з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб мають забезпечити праце­влаштування не менше однієї особи, якій до настання права на пенсію за віком залишилося не більше 10 років.

Слід зазначити, що підприємства, установи та організації з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб, як і раніше, мають забезпечувати 5-відсоткову квоту з працевлаштування громадян, наведених у частині першій ст. 14 Закону про зайнятість. Тобто окремої квоти з працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію залишилося 10 і менше років, для них не встановлено.

Роботодавці мають самостійно розраховувати зазначену квоту та забезпечувати працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію залишилося 10 і менше років. При цьому розрахунок здійснюється з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють у роботодавця і належать до вищезазначеної категорії.

Середньооблікова чисельність штатних працівників розраховується відповідно до Інструкції № 286 у частині визначення показника середньооблікової кількості штатних працівників. Вимога щодо виконання вищезазначеної квоти поширюється лише на тих роботодавців, організаційно-правову форму господарської діяльності яких можна визначити як підприємство, установа та організація. Тобто на фізичних осіб — підприємців зазначена норма не поширюється.

Згідно зі ст. 53 Закону про зайнятість у разі невиконання роботодавцем протягом року квоти для працевлаштування громадян, зазначених у частині першій ст. 14 Закону, з нього стягується штраф за кожну необґрунтовану відмову у праце­влаштуванні таких осіб у межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

            Додаткову інформаціє можна отримати у фахівців Тальнівської  районної філії або  за телефоном  3-04- 80.

//-//-//-//

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ. Служба зайнятості закликає черкащан оволодівати новими професіями

Детальніше про нові підходи в діяльності служби зайнятості Ви можете охнайомитися за посиланням

 //-//-//-//-//Фото без опису

Є потреба у кваліфікованих працівниках – служба зайнятості пропонує навчити.

Якщо  підприємство прагне до розвитку, то керівник має подбати про свої кадри. Останнім часом кількість вакансій робітничих професій збільшується, а знайти цих фахівців не завжди вдається, їх просто немає на ринку.

Служба зайнятості пропонує роботодавцям вихід - навчити потрібних фахівців на замовлення під гарантійне працевлаштування або за потреби підвищити їх рівень кваліфікації.

Шановні роботодавці, на веб-сайті Черкаського обласного центру зайнятості за посиланням https://chk.dcz.gov.ua/anonspodiya/vidbir-navchalnyh-zakladiv розміщена інформація  про Перелік професій (спеціальностей, напрямів або галузей знань), за якими прогнозується професійне навчання безробітних у 2019 році у навчальних закладах області.

Якщо вам потрібні фахівці зазначених професій прошу повідомити Тальнівську  районну філію Черкаського обласного центру зайнятості для оформлення замовлення на  навчання.

Навчання безкоштовне. Після успішного завершення повного курсу навчання за робітничими професіями безробітні отримують документ державного зразка - свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації. 

         Додаткова інформація за телефоном  3-04- 80.

 

//-//-//-//-//                                                             

До уваги роботодавців та населення району

Готуємо кваліфікованих робітників !

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ) – спеціалізовані навчальні заклади сучасного рівня для дорослого населення ( кому виповнилося 18 років), створені  для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

На сьогодні функціонує 11 таких закладів, які пропонують навчання за  83 професіями.

ЦПТО ДСЗ пропонує отримання професії в стислі терміни з застосуванням новітніх технологій, спеціалізованих програм та залученням до викладання професіоналів, індивідуальне навчання, комфортну атмосферу для людей різного віку, комфортабельні гуртожитки.

Ознайомтеся з пропозиціями центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на сторінці https://www.dcz.gov.ua/storinka/navchannya-za-napravlennyam-dsz, та зробіть правильний вибір та станьте успішними!

//-//-//-//-//

Про зайнятість населення в Тальнівському районі за січень-липень 2018 року

 

Впродовж 7 місяців 2018 року до Тальнівської районної філії Черкаського центру зайнятості з різних питань звернулося  2277  осіб, з них за сприянням у працевлаштуванні звернулося  1718 осіб, що на 61 особу більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

 

Впродовж 7 місяців  працевлаштовано 609 осіб безробітних - на 21 особу більше ніж за такий же період в 2017 році. Рівень працевлаштування в липні становив 11%.Серед осіб, які звернулися в поточному році 45% працевлаштовано в перші дні звернення до служби зайнятості.

Працевлаштовано 150 осіб, що підпадють під 5% квоту.

На 01.08.2018 року потребують працевлаштування 335 осіб  безробітних.

За січень

//-//-//-//-//

Фото без описуШановні підприємці, керівники  підприємств, установ, організацій. З метою підготовки прогнозу потреби у працівниках у професійному розрізі на 2019 рік та визначення на майбутнє створення робочих місць, в Україні розпочинається поглиблене вивчення перспектив розвитку регіональних ринків праці – Всеукраїнське опитування. Анкетування роботодавців проводиться на порталі Державної служби зайнятості.

Зокрема, вже з 10 липня поточного року на порталі Державної служби зайнятості запроваджено анкетування роботодавців про потребу в працівниках на 2019 рік. Роботодавці мають можливість заповнювати анкети у «персональних кабінетах» у розділі «Опитування». Сервіс доступний для роботодавців, які зареєстрували в центрах зайнятості логіни та парполі для входу в персональний кабінет.

Зареєструватися у персональному кабінеті можна за активним посиланням։ https://www.dcz.gov.ua/cabinet.

Додаткову інформацію можна отримати в за телефоном 3-04-80.

/-/-/-/-/

ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ПРОФЕСІЮ - ЦЕ ВАЖЛИВО 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування