Відстеження результативності регуляторних актів

01.11.2019 – Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту «Про організацію перевезень  пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування,  які не виходять за межі території району».

01.10.2018 - Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу»

01.10.2018 Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Тальнівської районної державної адміністрації"

06.12.2015  Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження умов конкурсу з визначення підприємства ( організації), що здійснює функції робочого органу»

07.12.2015 Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - розпорядження Тальнівської  районної державної адміністрації
30.11.2014 Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта від 16 жовтня 2014 року № 308 «Про затвердження переліку адміністративних  послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Тальнівської районної державної адміністрації»

02.01.2014 - Звіт про базове відстеження результативності проекту регуляторного акту «Про затвердження умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу».

05.11.2013  Звіт про базове відстеження результативності проекту регуляторного акту «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг»