Повідомляємо про наявність вакантної посади державної служби

Тальнівська районна державна адміністрація повідомляє про наявність вакантної посади державної служби категорії „В“ – головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики  та захисту довкілля районної державної адміністрації.

09:17 13.05.2020

УВАГА! ШАХРАЇ!

Незважаючи на широку профілактично-роз’яснювальну роботу та регулярні попередження з боку поліції, громадяни через свою неуважність та безпечність продовжують ставати жертвами шахраїв.

18:55 20.03.2020

УВАГА! Для отримання застрахованими особами довідок форми ОК-5 та ОК-7 про страховий стаж не обов’язково відвідувати територіальні органи Пенсійного фонду України

10:08 20.03.2020

До уваги споживачів електроенергії! Інформує Тальнівський РЕМ

Тальнівський РЕМ звертається до споживачів електроенергії, що із 17 березня до 3 квітня , ТИМЧАСОВО припиняє прийом громадян. Споживачам радимо надавати перевагу дистанційним сервісам і відкласти візити до центрів обслуговування, уникаючи скупчень людей.

11:58 17.03.2020