Інформаційне повідомлення про проведення  конкурсного відбору

Тальнівська районна державна адміністрація, відповідно до вимог чинного законодавства України, оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності з незалежної (експертної) оцінки об’єктів нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл Тальнівського району, балансоутримувачем якого є Тальнівська районна державна адміністрація на правах оперативного управління.

12:35 29.07.2020

Повідомляємо про наявність вакантної посади державної служби

Тальнівська районна державна адміністрація повідомляє про наявність вакантної посади державної служби категорії „В“ – головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики  та захисту довкілля районної державної адміністрації.

09:17 13.05.2020