3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю!!!

Сьогодні, разом зі світовою спільнотою ми відзначаємо Міжнародний день людей з інвалідністю. Відзначення Міжнародного дня інвалідів – нагадування кожному з нас, що поруч живуть люди, які постійно потребують допомоги і захисту. Інвалідність не позбавляє громадян України права на працю. Люди з обмеженими фізичними можливостями потребують соціального захисту та гідних умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві.

14:54 03.12.2020

Шановні клієнти Служби зайнятості!

Шановні клієнти Служби зайнятості, звертаємо Вашу увагу на необхідність добросовісного використання прав і обов’язків, пов’язаних з набуттям статусу безробітного!!!

10:16 25.11.2020

Зміни щодо працевлаштування іноземців та осіб без громадянства

Роботодавці, які використовують працю іноземних громадян, постановою КМ України від 11 листопада 2020 року № 1096 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» змінено бланки щодо працевлаштування іноземців та осіб без громадянства.

15:09 20.11.2020

Служба зайнятості і сільськогосподарські підприємства – взаємовигідне партнерство

Одним з основних завдань служби зайнятості є тісна співпраця з роботодавцями для прискорення працевлаштування шукачів роботи, швидкого та якісного укомплектування вільних робочих місць. Роботодавець для служби зайнятості є найважливішим партнером, адже саме роботодавці працевлаштовують людей, а служба зайнятості, як надійний партнер і посередник, спроможна сприяти цим процесам.

15:07 12.11.2020

Вакантні посади державних службовців по регіонах України

Служба зайнятості володіє інформацією про вакантні посади державних службовців по регіонах України, умови, дати і місце проведення конкурсів, яку офіційно щоденно надає Національне агентство України з питань державної служби.

10:23 26.10.2020