СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ПРОПОНУЄ УНІКАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Надзвичайно багато змін ввійшли в наше життя з початком карантину, перевівши багато сфер у формат онлайн. Але, незважаючи на встановлення обмежувальних заходів з метою захисту здоров’я своїх відвідувачів, служба зайнятості продовжує працювати, впроваджуючи використання освітніх платформ для підвищення конкурентоспроможності при працевлаштування.

16:31 15.06.2020

Інформаційний вебінар для безробітних Тальнівщини

У зв’язку з карантинними обмеженнями інформаційні вебінари є єдиною можливістю спілкування фахівців з групами безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості. Так 22 травня 2020 року фахівці Тальнівської районної філії Черкаського ОЦЗ за допомогою zoom-зв’язку організували інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості. На захід були запрошені 7 осіб, які набули статус безробітного під час карантину.

15:34 26.05.2020

Проводимо карантин з користю!

Шановні друзі! Психологи застерігають, що під час карантину можна вдатися до режиму «лінивця», а отже, щоб так не сталося, пропонуємо окрім навчання та відпочинку, користуватися онлайн можливостями служби зайнятості для пізнання себе.

08:57 19.05.2020

Держава допоможе виплачувати зарплату найманим працівникам малого бізнесу під час карантину

2 квітня 2020 року набрав чинності Закон № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

12:48 04.05.2020

Про особливості виплати допомоги по безробіттю під час карантину

- Відповідно до пункту 1 частини 5 статті 31 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” особам, звільненим з роботи за власним бажанням без поважних причин або за угодою сторін, тривалість виплати допомоги по безробіттю скорочується на 90 календарних днів. При цьому, при звільненні з роботи за власним бажанням без поважних причин виплата скорочується з першого дня призначення, а при звільненні за угодою сторін – скорочення застосовується в кінці виплати (при стандартній тривалості виплати в 360 календарних днів – з 271-го дня).

16:22 23.04.2020