Тальнівський відділ обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України

Окремим категоріям пенсіонерів перераховано пенсію з першого грудня

Масовий перерахунок пенсії з першого грудня проведено у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб до 1 769 грн, відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

11:35 11.12.2020

Електронні сервіси Пенсійного фонду України –  сервіси майбутнього

Безпека отримання послуг для пенсіонерів – один із ключових напрямів, на яких сфокусована увага працівників Пенсійного фонду. Під час пандемії використання онлайн-сервісів сприяло ефективній, якісній та швидкій роботі зі страхувальниками, застрахованими особами та пенсіонерами.

14:53 30.09.2020

Пенсійний фонд України готовий до проведення перерахунків пенсій

Першого квітня 2020 року на засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» № 251.

12:42 07.04.2020