Оренда водних об'єктів

Методичні МАТЕРІАЛИ

з надання в користування на умовах оренди водних об’єктів,

розташованих на території області

Інтерактивна карта водних об'єктів

///-///-//--///-///

Управління агропромислового та економічного розвитку Тальнівської районної державної адміністрації, повідомляє про наявність вільних водних об’єктів у Тальнівському районі, які можливо отримати у користування на умовах оренди через аукціон.

Бажаючі отримати водні об’єкти у користування на умовах оренди через земельні торги подають клопотання (заяву) з додатками документів:

• якщо водний об’єкт розташований в межах населеного пункту – до сільської, селищної ради в адміністративних межах якої розташований водний об’єкт;
  • якщо водний об’єкт розташований за межами населеного пункту – до Черкаської обласної державної адміністрації (Департамент агропромислового розвитку).  Місце знаходження: 18000, м. Черкаси, вул. Смілянська, 131/1, факс 63-18-40.

До заяви додається:

• план або схема об’єкта оренди (довідка 6-ЗЕМ);
  • інформація про категорію, правовий режим та склад угідь земельної ділянки;
  • копії завірених у встановленому порядку: установчих документів (для юридичних осіб); документа, що посвідчує особу (для громадян), свідоцтва про державну реєстрацію (для фізичних осіб – підприємців), витягу з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (для юридичних осіб та фізичних
    осіб – підприємців).

Телефон для довідок: 3-02-87 Управління агропромислового та економічного розвитку Тальнівської районної державної адміністрації.

//-//-//-//-//-//

Інформація  про водні обʼєкти   Тальнівського району, Черкаської області що не перебувають в оренді станом на 25.08.2019