Тальнівське відділення управління ВД ФССУ

Тальнівське відділення управління Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує:

Період відпустки без збереження зарплати є невідпрацьованим з  поважних причин і не зменшує розмір допомог від Фонду

Період перебування у відпустці без збереження заробітної плати вважається невідпрацьованим з поважних причин та виключається з розрахункового періоду при визначенні суми матеріального забезпечення від Фонду соціального страхування України.

20:52 02.07.2020

Звільнені від сплати єдиного внеску ФОП і частково безробітні мають право на виплати від Фонду

Фізичні особи-підприємці і самозайняті особи, які тимчасово звільнені від сплати ЄСВ з метою їх підтримки на період дії протиепідемічних заходів, а також частково безробітні продовжують вважатись застрахованими у Фонді соціального страхування України особами.

11:48 01.06.2020

Фонд компенсує медичним працівникам 100% втраченого заробітку через ізоляцію від COVID-19

На період самоізоляції під меднаглядом і перебування у закладах охорони здоров’я медичні працівники отримають від Фонду соціального страхування України компенсацію 100% втраченого ними заробітку. Відповідний Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» набув чинності 19 травня 2020 року.

11:44 01.06.2020