Закон № 466-IX: зміни щодо погашення податкового боргу платників

Головне управління ДПС у Черкаській області звертає увагу платників, що  відповідно до внесених змін  Законом України від 16 січня 2020 року №466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон 466) відбулися зміни у питаннях стягнення податкового боргу.

14:36 21.09.2020

Закон № 466: оновлено порядок реєстрації платників ПДВ

Головне управління ДПС у Черкаській області нагадує, що з 23 травня 2020 року набрав чинності Закон України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі - Закон № 466).

14:33 21.09.2020

Закон №466: зміни щодо трансфертного ціноутворення

Головне управління ДПС у Черкаській області продовжує цикл публікацій стосовно  змін внесених Законом України від 16.01.2020  № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466) до Податкового кодексу України. Зміни стосуються податкового контролю за трансфертним ціноутворенням.

14:33 21.09.2020

Первинні документи у ФОП: наявність, строки зберігання та відповідальність за незбереження

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує  фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, що  відповідно з п.п. 296.1.1 п. 296.1 ст. 296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – Кодекс) платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи – підприємці), які не є платниками податку на додану вартість, ведуть Книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.

11:11 03.09.2020

Податківці Черкащини співпрацюють  з Міграційною службою

За даними підрозділів Міграційної служби області черкащани щодня звертаються з приводу оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Частина осіб планує «закордонний» відпочинок, а інші – їдуть працевлаштовуватися до іноземних країн.

11:09 03.09.2020

Чи можуть застосовувати ФОП – єдинники поточні рахунки, відкриті для власних потреб, при проведенні операцій, пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує  фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, що відповідно до п. 5 розд. І Інструкції про порядок відкриття і закриття рахунків клієнтів банків та кореспондентських рахунків банків – резидентів і нерезидентів, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12 листопада 2003 року № 492, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 17.12.2003 за № 1172/8493 (у редакції постанови Правління Національного банку України від 01 квітня 2019 року № 56) зі змінами та доповненнями (далі – Інструкція № 492), клієнти мають право відкривати рахунки в будь-яких банках України відповідно до власного вибору для забезпечення своєї господарської/підприємницької/інвестиційної/незалежної професійної діяльності/ діяльності, яка не пов’язана з підприємницькою, і власних потреб.

11:08 03.09.2020