A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська Районна Державна Адміністрація

Нормативно-правова база

Закон України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VІ.

Указ Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». 

 

Розпорядження Черкаської облдержадміністрації від 18.07.2011 № 230 «Про забезпечення доступу до публічної інформації в облдержадміністрації”.

 

Розпорядження Тальнівської райдержадміністрації від 14.02.2020 № 23 "Про забезпечення доступу до публічної інформації в  Тальнівській  районній державній адміністрації".

 

Розпорядження Тальнівської райдержадміністрації від 06.1.2018 № 282 Про затвердження Порядку та Розміру відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Тальнівська районна державна адміністрація

Порядок

відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Тальнівська районна державна адміністрація

Розмір

відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Тальнівська районна державна адміністрація

 

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування