23 червня – День державної служби

Дата: 23.06.2018 08:04

Фото без описуЩиро вітаємо держслужбовців, ветеранів державної служби   із професійним святом - Днем державної служби.

Довіра до влади починається з людини, яка вирішує повсякденні проблеми. Саме тому держава доручає вам особливо важливі завдання, покладаючись на вашу компетентність, ініціативність та професіоналізм. Адже від ефективності державної служби, особистої відповідальності кожного залежить успішність здійснюваних реформ, подальший розвиток району, країни в цілому, а також добробут громадян.

Бажаємо всім міцного здоров'я,натхнення, невичерпної енергії, світлих життєвих обріїв, миру, добра, шани і вдячності людей. Нехай ваша сумлінна праця сприяє соціально-економічному та культурному розвитку Тальнівщини, розв’язанню повсякденних проблем мешканців району та подальшій розбудові Української держави.

З повагою