Герої не вмирають! Євген Геш

Дата: 29.10.2018 08:08

Тальнівщина навік пам’ятатиме своїх героїв, мужніх захисників Батьківщини!

Минає  чотири роки, як героїчно загинув наш земляк Євген Геш.

Євген був мобілізований влітку 2014-го року, служив навідником-кулеметником аеромобільного взводу.

29 жовтня 2014-го солдат загинув у бою з російськими бойовиками на Луганщині. Військовики потрапили у засідку, БТР десантників підбили терористи. Євген Геш кулеметним вогнем прикривав відхід групи, чим врятував життя побратимів. Солдати, котрі змогли відійти, бачили, як горів БТР.

Євгена так і не знайшли. Він навіки залишиться в пам'яті рідних та земляків світлим ангелом-охоронцем.

Без Євгена лишились батьки, малолітній син.

На знак вшанування світлої пам'яті земляка Євгена Геша встановлено меморіальну дошку на пам'ятнику Героям Небесної Сотні у Тальному.

За особисту  мужність і героїзм Євген нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Вічна слава Героєві, що віддав життя за Україну!

Тальнівська райдержадміністрація висловлює глибокі співчуття родині та друзям загиблого.  Євген загинув, захищаючи Україну і виборюючи її незалежність. Наш низький уклін матері за виховання мужнього патріота.