Волейбол. Спартакіада серед школярів Тальнівського району

Дата: 11.12.2018 08:08

Фото без опису 7 грудня 2018року  в санаторній школі-інтернаті відбулися  фінальні зустрічі серед юнаків та дівчат з волейболу загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів та І-ІІІ ступенів.

У вирішальному районному поєдинку за призові місця зустрілися переможці шкільного етапу змагань.

Фінальна зустріч проходила напружено, адже переможці стануть учасниками обласних змаганнях.

Переможцями з волейболу серед дівчат  загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів стали команди:

Тальянки   - І місце ,

Веселий Кут – ІІ місце.

Переможцями з волейболу серед юнаків  загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів стали команди:

Тальянки   - І місце ,

Веселий Кут – ІІ місце

Переможцями з волейболу серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів стали команди  :

Кобриново – І місце,

Вишнопіль – ІІ місце,