Відбулася робоча нарада з питань погашення бюджетної заборгованості

Дата: 14.05.2019 18:09

Фото без опису14 травня в райдержадміністрації відбулася робоча нарада з питань погашення бюджетної заборгованості перед закладами соціальної сфери.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак доповіла, що станом на 14 травня вдалося повністю виплатити заробітну плату за квітень місяць педагогічним працівникам та обслуговуючому персоналу, яка отримана з місцевого бюджету. Повністю погашено заборгованість відділу освіти райдержадміністрації перед постачальником продуктів харчування школам району. Також частково погашено борги за теплопостачання та енергоносії у інших закладах соціальної сфери району.