14 березня – День українського добровольця

Дата: 14.03.2019 08:13

Шановні добровольці Тальнівщини!

Фото без опису  День українського добровольця встановлено рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Це свято героїв, котрі в скрутний для держави час стали на захист суверенітету та територіальної цілісності України. Дякуємо кожному з Вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресорам. Ми - Українці, підтримуємо свою власну країну - своє майбутнє. Ми віримо в мирне майбутнє України!

Бажаємо усім добровольцям сил і здoрoв’я, дoбра та злагоди в рoдинах, миру і спoкoю на всій українській землі. Слава Вам і слава Україні!

перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка

голова районної ради Валентина Любомська