16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв’язку України

Дата: 16.11.2018 08:13

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!
Сердечно вітаємо вас із професійним святом!

Це свято об'єднує людей різних професій: журналістів, операторів, редакторів, видавців - всіх тих, хто наділений не тільки талантом, а й щирою вдачею приносити в кожен дім світло обізнаності та радість спілкування. Ви не тільки ознайомлюєте своїх слухачів та глядачів з важливими подіями, ви робите життя цікавим, додаючи йому різноманітності, ви спонукаєте мислити і прагнути до кращого.

Від усього серця бажаємо вам натхнення, яскравих репортажів та втілення невичерпних ідей і професійних задумів.

Нехай на всіх телеканалах та радіохвилях кожен день в ефірі буде осяяний гарними новинами, наповнюється радістю та додає віри у власні сили.

Міцного вам здоров'я, мирного неба та подальших творчих досягнень в ім'я нашої славної неньки України.

Голова райдержадміністрації Василь Клименко     Голова районної ради Валентина Любомська