Семінар  для підприємців щодо актуальних питань  ведення бізнесу

Дата: 01.04.2019 08:22

Фото без описуТальнівська районна державна адміністрація   організовує семінар  для підприємців щодо актуальних питань  ведення бізнесу, зокрема скасування мораторію на перевірки, роз'яснення змін законодавства у сфері охорони праці, податків, а також  інструментів  для розвитку  бізнесу.

Семінар проведуть Департамент регіонального розвитку обласної державної       адміністрації  спільно з Черкаською  міською профспілковою   організацією Черкаської обласної профспілки “Солідарність”.

Захід відбудеться: 9 квітня 2019 року  об 11:00 за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, 22 зала засідання районної ради (II поверх  км. № 217).

Запрошуємо всіх бажаючих!

голова  Тальнівської районної державної адміністрації В. Любомська