24 серпня – День незалежності України

Дата: 23.08.2018 08:30

Фото без описуШановні жителі Тальнівщини!

Щиро вітаємо вас з Днем незалежності України!

День незалежності – головне свято в житті кожної держави. Воно об'єднує всіх, хто щиро любить і шанує свою державу, бачить її сучасною і процвітаючою, хто своєю працею створює для неї гідне майбутнє і добре розуміє, що успіх країни залежить і від його особистих зусиль.

Незалежність втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення, стала новою точкою відліку в житті кожного українця. Нехай незалежно ні від чого, у кожного з нас виходить знаходити в житті позитивні моменти, робити добрі справи і радіти успіхам на користь наших громад і держави.

Від щирого серця зичимо всім здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх починаннях, миру кожній родині і Україні. Нехай віра, надія і любов до рідної землі, енергія і впевненість у власних силах окриляє, надихає на нові звершення.

Слава Україні! Слава її  Героям!

Голова райдержадміністрації Василь Клименко     Голова районної ради Валентина Любомська