25 грудня – Різдво Христове

Дата: 22.12.2018 08:25

Шановні земляки!

Відповідно до церковного календаря, 25 грудня відзначають Різдво Христове віряни західного обряду.

Це свято пробуджує найсвітліші почуття і помисли, об'єднує нас навколо ідеалів добра, любові та милосердя, дає надію на щасливе майбутнє нашого рідного краю і України. Сьогодні у славну ніч народження Христа на небі світить ясна зоря.

Вітаємо всіх католиків з цим величним святом. Щиро бажаємо радості кожній родині. Нехай Різдво принесе Вам здоров'я, мир, нехай в душах оселяться добро, світло любові та сердечне тепло. Нехай здоров'я й кохання наповнять кожен дім! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Зичимо міцного здоров'я, щастя, радості, достатку, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі! Гарних Вам і радісних різдвяних свят!

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка

Голова районної ради Валентина Любомська