8 липня –День родини

Дата: 09.07.2018 08:27

Дорогі жителі Тальнівщини!

Родина для кожного – це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють, завжди підтримають у важку хвилину та порадіють успіхам. Родина завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. В родині ми набираємось сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги. Мати міцну, дружну родину у всі часи було і є почесним. Повага до батьків, любов до дітей — ці родинні традиції передаються українцями із покоління в покоління.

Вітаємо вас з Днем родини, бажаємо міцного здоров’я, добра, достатку, родинної злагоди та благополуччя, будьте завжди здорові й щасливі, любіть і підтримуйте одне одного!

З повагою