23 серпня – День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2018 08:28

Фото без описуЩиро вітаємо всіх жителів району з Днем Державного Прапора України!

Це свято встановлено з метою вшанування багатовікової історії українського державотворення, символіки незалежної України та виховання  поваги   громадян   до   державних символів. Прапор - це наш дух, наша честь і наша слава. З синьо-жовтим стягом українці домоглися незалежності і відновили власну державу. Сьогодні синьо-жовтий прапор над позиціями наших захисників на Сході України символізує перемогу в запеклій боротьбі за територіальну цілісність нашої держави.

Тож нехай патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання вирують в кожному серці, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор України. Хай наша спільна праця і взаєморозуміння, національна гордість та споконвічний козацький дух допоможуть зробити наш район, область, державу успішними і  заможними.

Голова райдержадміністрації Василь Клименко     Голова районної ради Валентина Любомська