3 червня – День працівників водного господарства

Дата: 04.06.2018 08:29

Вітаємо працівників та ветеранів водного господарства району з професійним святом!

Ваша робота важлива як для кожної людини, так і для району, держави, адже вода – це основа людського життя і один із найцінніших ресурсів, який маємо використовувати дбайливо та розумно. Впевнені, що працівники галузі докладуть максимум зусиль для надійної роботи водогосподарських об’єктів, збереження природних багатств, захисту від небезпечних наслідків, стихійних катаклізмів, поліпшення екологічної ситуації.

Бажаємо всім міцного здоров’я, мирного неба, сімейного затишку, достатку, успіхів і надбань у почесній і відповідальній справі. Нехай кожен новий день дарує радість життя, втілює надії та сподівання на краще.

З повагою

Клименко В.П.,  голова райдержадміністрації                                                                                Любомська В.О., голова районної ради