Про мобілізаційну підготовку

Дата: 20.06.2018 08:35

З метою неухильного дотримання у районі положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» 19 червня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Гречки відбулася робоча нарада по поновленню мобілізаційного плану Тальнівського району.  У нараді взяли участь заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку Анатолій Сухонос, головний спеціаліст-юрисконсульт апарату РДА Мирослав Бугайцов, головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства РДА Євгеній Піддубний та головний спеціаліст із запобігання та протидії корупції і мобілізаційної роботи апарату РДА Андрій Цибулько.

Під час наради було обговорено мобілізаційні завдання, які стоять перед Тальнівським районом, та можливості по їх виконанню. Першим заступником голови райдержадміністрації було поставлено завдання: в чіткі терміни завершити об’єктивний аналіз мобілізаційної готовності Тальнівського району, залучивши до роботи усі необхідні установи та відомства Тальнівського району, і тримати дане питання на особливому контролі.