1 червня - День захисту дітей

Дата: 31.05.2018 08:40

Фото без опису1 червня щороку ми відзначаємо гарне і важливе свято – День захисту дітей.

Найдорожче багатство кожної країни і кожного народу – це діти. Їх щирі усмішки, сяючі очі додають дорослим сили долати будь-які труднощі і  прагнення ставати кращими, надихають творити добро, спонукають до нових досягнень, придають віри в себе.

Наше основне завдання – виховати дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі, прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури. Обов'язок родини, школи, органів влади та громадськості – подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей маленьких громадян, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини, рідний край, Україну. Це те головне завдання, що має об’єднати сьогодні усіх нас, дорослих, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого майбутнього. Зичимо здоров’я, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів та удачі на життєвих дорогах!

З повагою

Клименко В.П.,   голова райдержадміністрації                                                                                                                                                                        Любомська В.О.,  голова районної ради