9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2018 08:42

Фото без описуШановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди

професійного свята!

У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається аматорською творчістю.

Багата талантами Тальнівщина, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який  втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Від усієї душі вдячні вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури – становлення Української держави, невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння.

Здоров’я, добра, благополуччя  вам і вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен

день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Голова райдержадміністрації Василь Клименко     Голова районної ради Валентина Любомська