Міжнародний День волонтера

Дата: 05.12.2018 08:47

Фото без описуДорогі тальнівці!

Сьогодні ми урочисто відзначаємо міжнародний День волонтера.

З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України.

Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна.

Дякуємо всім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди.

Нехай ваші благі справи повертаються вам добром подвійно!

Дякуємо Вам за підтримку і безцінну допомогу.

Волонтерська діяльність активно діє і сьогодні, до неї щодень долучаються нові жителі нашого краю, серед яких багато дітей та молоді, чиї листи і малюнки ставали оберегами на передовій. З такою підтримкою вистояли наші хлопці. Зміцніла наша армія. Ми маємо надійний захист, завдяки відвазі наших солдатів. Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів-тальнівчан, які віддали своє життя за Батьківщину.

Ми з вдячністю згадуємо волонтерів, яких уже немає поруч з нами. Світла їм пам’ять навік. Щира вдячність усім, хто сьогодні стоїть на сторожі нашого миру і спокою. Миру всім і міцного здоров’я. Пам’ятаймо разом слова: «Добро починається з тебе»

Слава Героям! Слава Україні!

З повагою колектив Тальнівської райдержадміністрації