Профілактичний рейд: Вишнопіль, Зеленьків, Майданецьке

Дата: 12.04.2019 08:48

Фото без описуЗ метою обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей, які потрапили в складні життєві обставини, здійснення контролю за станом виконання передбачених чинним законодавством батьківських обов’язків з виховання та утримання дітей, Службою у справах дітей районної державної адміністрації 9 квітня проведено виїзний профілактичний рейд в села Зеленьків, Майданецьке, Вишнопіль.

Завідувачем сектору Валентиною Солов'яновою та головним спеціалістом Служби Ніною Кравчук спільно із директором районного Центру соцслужб Русланою Івченко було обстежено п'ять сімей, які потрапили у складні життєві обставини, дві сім'ї опікунів та одну прийомну сім'ю.

Також було проведено роз'яснювальну роботу із сільськими головами цих населених пунктів.  Надано рекомендації щодо спілкування, соціального супроводу таких сімей та алгоритму дій у критичних ситуаціях. Роздано інформаційні буклети щодо важливості створення різних форм сімейного вихованні на території району.

За інформацією Служби у справах дітей райдержадміністрації