Тальнівщина пам'ятає своїх героїв. Віктор Мельниченко

Дата: 24.05.2019 08:51

Фото без описуНизько схиляємо голови перед пам'яттю мужнього захисника Батьківщини. Сьогодні Віктору Мельниченку виповнилося б 48 років… Але минає вже п'ятий рік, як страшна війна забрала його від нас…

У 2014 році Віктор Мельниченко добровольцем пішов захищати рідну землю.

12 жовтня 2014 року солдат загинув поблизу Дебальцевого після поранення, котрого зазнав під час мінометного обстрілу, вчиненого терористами.

Без Віктора лишились мама, дружина, двоє дорослих синів.

Героя поховали у рідному селі Веселому Куті.

На знак вшанування світлої пам'яті земляка встановлено меморіальну дошку на пам'ятнику Героям Небесної Сотні у Тальному, на приміщенні школи у рідному селі.

Віктор Мельниченко нагороджений орденом „За мужность“ III ст та медаллю За заслуги перед Черкащиною“ (посмертно).

Вічна слава Героєві, що віддав життя за Україну!

Вшановуючи пам'ять про земляка, цього дня представники виконавчої влади району та районної ради поклали квіти до меморіальної дошки захиснику.