Відбулася тридцять друга сесія районної ради

Дата: 26.04.2019 14:05

Фото без описуУ роботі тридцять другої сесії Тальнівської районної ради  взяла участь голова райдержадміністрації Валентина Любомська.

На сесію були запрошені депутати різних рівнів, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, сільські голови, представники громадських організацій та засоби масової інформації району.

На розгляд депутатів було винесено ряд питань:

- Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №30-3/VIІ «Про районний бюджет Тальнівського району на 2019 рік» із змінами.

- Про внесення змін до районної програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих  пестицидів.

Фото без опису- Про Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Мамо рідна, ти моя молитва».

- Про затвердження структури та граничної чисельності КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради.

- Про безоплатну передачу із спільної  власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району до комунальної власності Лоташівської територіальної громади приміщення.

- Про реорганізацію закладів освіти району.

- Про звернення до Центральної виборчої комісії щодо відновлення Тальнівського району як цілісного адміністративного суб’єкту виборчого процесу.