7 жовтня – День працівників освіти

Дата: 05.10.2018 09:17

Фото без описуШановні вчителі, працівникита ветерани освітянської ниви!

Щиро і сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Діти – майбутнє держави. І саме Ви невтомно і наполегливо плекаєте наше майбутнє – свідоме, талановите молоде покоління, а головне патріотів нашої країни. Ви несете людям добро, Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться. Завдяки Вашій повсякденній праці діти долучаються до невичерпної скарбниці знань, яка допомагає їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Бажаємо Вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, невичерпної енергії та людської поваги. Хай кожен день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються Ваші плани в ім’я щасливого майбутнього України.

Голова райдержадміністрації Василь Клименко     Голова районної ради Валентина Любомська