Засідання тендерного комітету при РДА

Дата: 27.07.2018 09:19

26 липня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Гречки та за участі керівника апарату райдержадміністрації Лесі Соловей і членів комітету відбулося чергове засідання тендерного комітету при Тальнівській райдержадміністрації. Сьогодні було розглянуто питання використання субвенції з державного та районного бюджетів для капітального ремонту енергозберігаючих технологій конструкцій будівель Тальнівської ЦРЛ.

Також, члени комітету розглянули договір філії „Тальнівський райавтодор“ ДП „Черкаський облавтодор“ про поточний дрібний ремонт автомобільної дороги загального значення місцевого користування О241406 від а/ч Н-16 Криві Коліна км 8+875 – км 13+026 Тальнівського р-ну.