18 грудня – День працівників органів РАГСу (РАЦСу)

Дата: 18.12.2018 09:19

Фото без описуШановні працівники відділу Державної реєстрації актів цивільного стану!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Щодня працівники відділів РАЦС самовіддано служать обраній справі, виконуючи досить монотонну і кропітку роботу. Приходячи в РАЦС люди завжди знаходять розуміння і кваліфіковане професійнеобслуговування.

Емоційні та важливі події життя українців так чи інакше пов’язані з РАЦСом: зміна імені, прізвища або громадянства, одруження, народження, усиновлення, пошуки данних в архівах, розлучення, смерть. Тому значення даної служби у нашому житті дуже велике. Причому, не тільки для кожної людини окремо, але й для держави в цілому.

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, добробуту, посмішок, сонячного настрою та мирного неба над головою.

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка

Голова районної ради Валентина Любомська