„Люблю життя таким, як воно є“

Дата: 07.12.2018 09:20

Фото без опису„Люблю життя таким, як воно є“

Цей вірш Світлани Патри декламувала тальнівчанка Рябикіна Божена на заході з нагоди Дня осіб з інвалідністю у Черкасах.

4 грудня вихованці Центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Тальнівської районної ради „Ми з майбутнім“ спільно зі своїми наставниками взяли участь в обласних урочистостях. Захід підготував та провів Департамент соціального захисту Черкаської ОДА. Організація поїздки відбулася за сприяння начальника управління соціального захисту Тальнівської райдержадміністрації Тетяни Маринченко, директора Терцентру для одиноких непрацездатних осіб Сергія Шпичака.

Директор Центру Людмила Павлова поділилася приємними враженнями. Вихованці із задоволенням побували на концерті, та ще більше радості було від того, що й самі змогли виступити. Назар Москаленко подарував зі сцени віночок гуморесок, а Божена Рябикіна від душі прочитала вірш „Люблю життя таким, як воно є“. Опісля на дітей ще й чекала розважальна програма. Емоціям не було меж при відвідуванні контактного зоопарку.

Втомлені і щасливі діти поверталися додому. Гарний настрій та приємні враження додали їм наснаги і впевненості в собі.