8 жовтня – День юриста

Дата: 05.10.2018 09:21

Фото без описуШановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть на захисті конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем Вашого професіоналізму та принциповості визначається стан правової культури нашого суспільства.

Впевнені, що Ви й надалі вірно служитимете інтересам України та її громадян, з честю примножуватимете славні традиції своєї професії, докладатимете зусиль задля утвердження в нашому краї ідеалів верховенства права та справедливості.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

Голова райдержадміністрації Василь Клименко     Голова районної ради Валентина Любомська