23 населених пункти району уже працюють над оновленням генеральних планів. Із робочої наради

Дата: 12.07.2018 09:22

Фото без описуНа сьогодні питання розробки та впорядкування містобудівної документації, виготовлення генеральних планів населених пунктів району є дуже актуальним. Адже наявна документація була розроблена ще в 1960-х роках минулого століття, що свідчить про їхню застарілість.

З цього приводу відбулася робоча зустріч голови Тальнівської райдержадміністрації Василя Клименка із представниками проектного інституту  ДП «Укрндпіцивільбуд» за участю першого заступника Володимира Гречки та начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Миколи Белінського.

Було відзначено, що на сьогодні у районі ведеться активна робота по оновленню генеральних планів. Виготовленням містобудівної документації для сіл району займаються проектні інститути  ДП „Укрндпіцивільбуд“ та Прат „Айрас “.

Зокрема, на стадії розробки перебувають генплани двадцяти трьох населених пунктів, десять з них уже на завершальному етапі.

Фото без описуВасиль Клименко наголосив, що оновлення відповідної документації усуне багато проблем, зокрема попередить виникнення конфліктних ситуацій із жителями сіл щодо приватизації земельних ділянок (не відповідність старого планування села з реаліями забудови села); забезпечить правомірність виділення чи наділення земельних ділянок (підставою під виділення земельних ділянок для певного роду діяльності є генеральний план села); полегшить роботу по прокладанню інженерних мереж, благоустрою села, плануванню територій, прокладанню доріг, розробці інвестиційних програм тощо.

Після обговорення найважливіших нюансів робота була продовжена безпосередньо у населених пунктах.