3 грудня День людей з інвалідністю України.

Дата: 03.12.2018 14:26

З нагоди цього дня 3 грудня працівники реабілітаційного центру дітей інвалідів провели святковий захід, на який з радісним візитом завітала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко та директор територіального центру Сергій Шпичак.

Від керівників району голови райдержадміністрації Василя Клименка, голови районної ради Валентини Любомської та від себе особисто, гості висловили привітання і вручили солодощі дітям. Також лунали слова вдячності соціальним працівникам.

• В цей святковий день, дорогі діти, бажаю всім вам здоров’я, завзятості, благополуччя, миру і захисту небесного ангелаохоронця. Також дякую персоналу цього закладу, за щоденне піклування про цих дітей з особливими потребами.

На знак вдячності вихованці центру раділи гостям, вітали їх танцями і піснями та грали у захоплюючі ігри.

Після Тетяна Маринченко і Сергій Шпичак відвідали територіальний центр де для людей похилого віку, людей з інвалідністю відбувся святковий обід.