22 вересня – День партизанської слави України

Дата: 21.09.2018 09:29

Фото без описуШановні ветерани!

Райдержадміністрація та районна рада щиро вітають вас з

Днем партизанської слави!

Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.
Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися.
З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
Низько вклоняємося вам, дорогі ветерани, і висловлюємо щиру подяку за ваш подвиг і перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в побудові незалежної України. Здоров'я, щастя, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

Голова райдержадміністрації Василь Клименко     Голова районної ради Валентина Любомська