21 жовтня – День працівників харчової промисловості

Дата: 22.10.2018 09:32

Фото без описуШановні працівники харчової промисловості!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Ваша праця має важливе значення для добробуту населення. Адже щодня Ви забезпечуєте людей різноманітними продуктами харчування, постійно удосконалюючи їх якість та розширюєте асортимент.

Саме завдяки роботі працівників харчової промисловості магазини вчасно отримують свіжу продукцію, яку ми щодня купуємо. Ви працюєте над поєднанням новітніх технологій з нашими традиціями, що забезпечує високу конкурентоспроможність  українського продукту та підвищує якість життя кожної людини.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного затишку, оптимізму, задоволення від свої роботи, фінансового благополуччя, миру і злагоди в кожній родині.

Голова райдержадміністрації Василь Клименко     Голова районної ради Валентина Любомська