Обстеження автомобільних шляхів району: пріоритетні ділянки ремонтних робіт

Дата: 10.04.2019 09:35

Фото без опису9 квітня головою Тальнівської районної державної адміністрації Валентиною Любомською спільно з головами Мошурівської сільської ради Наталією Пономаренко та Потаської сільської ради Сергієм Тарамбулою проведено зустріч з представниками Служби автомобільних доріг у Черкаській області - замовника робіт, ТОВ „ШРБУ-48“ - виконавця робіт по об’єкту тендерної закупівлі „Поточний дрібний ремонт автомобільної дороги державного значення Т-24-11 Звенигородка - Катеринопіль - Тальне - Маньківка км 44+600 - км 74+000 (окремими ділянками), Черкаська область“. Вказана ділянка дороги простягається від початку с. Мошурів Тальнівського району до с. Поташ Маньківського району.  На зустрічі також був голова Маньківської районної державної адміністрації Василь Клименко.

Метою зустрічі було визначення пріоритетних ділянок проведення ремонтних робіт. Врахувавши побажання голів сільських рад, на підвідомчій території яких пролягає вказана дорога, попередній об’єм робіт становить щонайменше 14 тис. м2. Згідно тендерної документації об’єм робіт становить 7 тис. м2 суцільними картами та 600 м2 ліквідації вибоїн картами до 10 м2 при товщині шару до 50 мм.