Районні змагання з настільного тенісу

Дата: 25.10.2018 09:45

19 жовтня на базі Тальнівського будівельно – економічного коледжу сектор з питань молоді та спорту спільно з відділом освіти Тальнівської райдержадміністрації та районним методичним кабінетом організували районні змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат, в яких взяли участь 11 команд шкіл району. Мета змагань -  підвищення спортивної майстерності, виявлення перспективних спортсменів та команд для участі в обласних змаганнях.

Перемогу серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів здобула команда   Лісівської ЗОШ, а серед шкіл І-ІІ ступенів – команда Тальянківської ЗОШ. Переможці стануть учасниками обласних змаганнях, які відбудуться 27 жовтня 2018 року в м. Умані.

Вітаємо усіх учасників заходу з високими спортивними  досягненнями та бажаємо успіхів, наполегливості в підкоренні спортивних  вершин.