Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

Дата: 11.04.2018 09:55

Фото без опису

Щорічно 11 квітня світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Саме в цей день в 1945 році в’язні Бухенвальда підняли повстання проти нацистів та вибороли свою свободу й отримали шанс на життя.

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів у всьому світі відзначається пам’ятними заходами, зустрічами колишніх в’язнів фашизму, поминанням загиблих, поклонінням їх пам’яті, покладанням квітів до могил та місць поховання жертв фашизму.

Відзначаючи цей день на Тальнівщині, керівництвом району та об'єднаної міської громади 11 квітня було покладено квіти до Пагорба Слави. Протягом місяця в освітніх закладах будуть організовані тематичні виховні години.