Змагання з шахів. Спартакіада державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування

Дата: 04.03.2019 10:03

Фото без описуУ рамках Спартакіади державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування першого березня відбулося змагання з шахів.

У змаганнях взяли участь працівники Тальнівської районної ради, Тальнівської райдержадміністрації, у тому числі від управління агропромислового та економічного розвитку та управління соцзахисту населення, Тальнівської міської ради.

Переможцями серед чоловіків стали:

І м. – Андрій Цибулько (РДА);

ІІ м. – Віталій Карпук (райрада);

ІІІ м. – Піддубний Євгеній (РДА).

Серед жінок:

Перше місце розділили Оксана Щербатюк (РДА) та Ніна Сивуненко (упр. соцзахисту населення РДА);

ІІ місце здобула Тетяна Горошко ( міська рада);

ІІІ м. – Ірина Коломієць (упр. соцзахисту населення РДА).

Вітаємо переможців та бажаємо усім учасникам натхнення у подальшій боротьбі, адже Спартакіада триває. Наступними будуть змагання з тенісу.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації