Кубок АПК з футболу - фінальна гра

Дата: 05.11.2018 10:05

Фото без опису3 листопада на стадіоні «Будівельник» відбувся фінальний матч за футбольний кубок АПК.

У вирішальному поєдинку за почесний трофей зустрілися дві команди «Колос» із  села Майданецьке  та «Фенікс» села Шаулиха.

Гра проходила дуже напружено, закінчилась з рахунком 1:1. За рішенням суддів назначено пенальті. У головній грі турніру сильнішими виявилися гравці команди Майданецького, гра закінчилась  з рахунком 4:2 на користь команди з Майданецького.  Нагородження переможців провів начальник управління агропромислового та економічного розвитку Тальнівської райдержадміінстрації Віталій Захарчук, який відзначив переможців та спонсорів змагання.