1 жовтня  – Міжнародний день людей похилого віку. День ветерана

Дата: 01.10.2018 10:06

Шановні ветерани, поважні жителі Тальнівщини!

Щороку 1 жовтня українці, разом зі всією світовою спільнотою, засвідчують глибоку пошану людям поважного віку, які своєю багаторічною наполегливою працею та героїчними подвигами утверджували українську державність, є носіями кращих культурних і трудових традицій.

Тяжкі випробування випали на долю цих людей. Та, пройшовши крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, вони зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління — честь, гідність, вихованість, толерантність.

Безмежна вдячність Вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за високу громадянську свідомість, за гідний приклад для наслідування.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, злагоди та добробуту! Нехай вогник родинного тепла — одвічне джерело любові та наснаги  — завжди зігріває Ваші серця!

Голова райдержадміністрації Василь Клименко     Голова районної ради Валентина Любомська