A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська Районна Державна Адміністрація

Нарада із аграріями

Дата: 26.10.2018 10:17
Кількість переглядів: 540

Сьогодні голова райдержадміністрації Василь Клименко провів нараду із керівниками сільськогосподарських підприємств району за участю своїх заступників, керівників структурних підрозділів, представників районної ради, сільських голів, депутатів районної та обласної рад, а також начальника Тальнівської податкової інспекції Олександра Маринченка.

Василь Клименко відзначив, що метою зібрання є спільне і конструктивне обговорення шляхів вирішення важливих питань життєдіяльності району. Адже не секрет, що районний бюджет на 60% наповнюють саме аграрії, окрім цього, вони беруть активну участь у громадському житті району, підтримують соціальну сферу. А тому їхня думка і поради є дуже потрібними.

З нагальними проблемами ознайомив присутніх Олександр Маринченко, проілюструвавши свої слова конкретними розрахунками. Він відмітив два напрямки, по яких варто працювати, робити висновки і приймати рішення: це легалізація зарплат та її виплата на рівні середньообласної (7,650); податок на орендну плату за земельні паї також на рівні середньообласного (8%). Олександр Маринченко наголосив, що лиш у деяких підприємствахрівень заробітні плати вищий за обласний показник. Є 11 підприємств уже повністю сплатили податок за орендну плату та ще й у межах 9-12 %. Але у переважної більшості показники не такі втішні. Також податківець звернув увагу, що на сьогодні в області працюють мобільні групи по виявленню нелегальних працівників, і штраф за виявленого одного такого працівника становить 110 тисяч грн. У районі активно працює міжвідомча комісія районної державної адміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в районі, зокрема практикуючи виїзні засідання на місця.

- Я ні в якому разі нікого не звинувачую, - звернувся до аграріїв Олександр Васильович, - я апелюю цифрами і констатую факти. Вам вирішувати, як діяти у цій ситуації, як її змінити і прийняти якраз правильне та оптимальне рішення.

Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Василь Клименко відзначив, що ця зустріч допомогла аграріям, органам державної влади та місцевого самоврядування відобразити загальну картину проблемних питань району у напрямку наповнення бюджету.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування