Ми пам'ятаємо…

Дата: 26.10.2018 10:27

Фото без опису28 жовтня Україна відзначатиме День визволення від фашистських загарбників.

У нашому календарі є немало дат, які нагадують нам про ті далекі роки, про одну з найкривавіших трагедій людства. Кожне наше місто і село мають пам’ять про цю страшну війну.

Тальнівщина пишається мужністю своїх захисників.

День визволення України від фашистських загарбників вписаний до національного календаря сучасної України.

Будемо пам’ятати і не забувати!

Напередодні 74-ої річниці з дня визволення України від фашистських загарбників, вшановуючи пам'ять усіх, хто віддав життя в ім'я Батьківщини,  у Тальному відбулося покладання квітів до Пагорба Слави. Вклонитися мужньому подвигу до пам'ятного місця прийшли представники районної влади, органів місцевого самоврядування, ветеранської та інших громадських організацій.