З Днем медичного працівника!

Дата: 15.06.2018 10:32

Шановні медичні працівники!

Щороку, в третю неділю червня, ми відзначаємо День медичного працівника. Професія, обрана Вами, в усьому світі вважається найгуманнішою.

Від усього серця вітаємо Вас з професійним святом! Ви запорука нашого здоров’я. Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце.

Ваша праця завжди потрібна людям, адже Ви стоїте на варті здоров'я народу, повертаєте надію людям, допомагаєте зціленню хворих.

Тож   прийміть найщиріші слова вітання і побажання великого щастя, благополуччя Вам і Вашим родинам. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода,у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість.

З повагою