Виїзний прийом громадян у Кобриновому

Дата: 14.06.2018 10:40

13 червня голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко   провів виїзний прийом громадян за місцем проживання у селі Кобриновому. У роботі також взяли участь начальники управління соціального захисту - Тетяна Маринченко, управління агропромислового та економічного розвитку – Віталій Захарчук, фінансового управління – Наталя Шпичак та начальник Тальнівського відділення податкової інспекції Олександр Маринченко.

Жителів села цікавили питання щодо створення кооперативів по заготівлі молока. З цього приводу їм були надані відповідні роз'яснення та консультації.

Також окремим громадянам були надані рекомендації по вирішенню конфліктної ситуації із орендарем земельних паїв.

Василь Клименко обговорив нагальні проблеми села та шляхи їх вирішення із сільським головою Юрієм Книшем.

Голова райдержадміністрації відзначив, що саме виїзди у населені пункти, зустрічі із громадянами – є більш ефективними та результативними. Василь Петрович висловив сподівання, що громада Кобринового на чолі із сільським головою дослухається до наданих порад і рекомендацій, що не тільки допоможе вирішити проблемні моменти, а й надалі працювати на розвиток свого села.